01

Strateji
A.T.O.M. Stratejiler

Başarıya giden yol yaratıcı iletişim ve etkili stratejilerden geçiyor.

Biz de; insan odaklı ve veri tabanlı bir yaklaşımla, A.T.O.M. gibi stratejiler geliştirerek, diğerlerinden ayrılmanıza, heyecan uyandıran, kârlı ve başarılı markalar yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Size de yardımcı olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

02

İÇERİK VE HİKAYELER
Fikir, içerik, proje, hikaye, influencer, PR

En yaratıcı fikir, içerik, hikaye ve kampanyaları, en etkili iletişim araçları kullanarak insanların dikkatini çekiyor, başarı, marka değeri ve karlılığınızı artırırken siz ve müşterileriniz arasında trafikte sıkışmayan bir köprü oluşturuyoruz.

Sizin için de yaratıcı fikir ve içerikler geliştirmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

03

TASARIM
Reklam tasarım, MOTION GRAPHICS, UI/UX, AR face FILTERS, Web

Görsel sanatlar ve tasarım ekibimiz ile marka tasarımı, dijital ve baskılı tasarım, UI/UX, VR, AR (artırılmış gerçeklik), AR yüz filtresi ve web tasarımı ile illüstrasyon konusunda markalarımıza hizmet veriyoruz.

Sizin de ister başarılı bir kampanya, ister eğlenceli bir instagram filtresi ya da hayalinizdeki uygulamanın tasarımı olsun, size destek olabilmemiz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

04

SOSYAL MEDYA
YouTube, Instagram, WeChat, TIKTOK, Facebook, LinkedIN, Twitter

Instagram, Youtube, Tiktok, Facebook, Pinterest ya da Linkedin gibi tüm sosyal mecralarda ses getiren stratejiler geliştirerek, yaratıcı içerik, proje ve kampanyalar tasarlıyor, influencer pazarlama ekibimiz ile ses getiren yaratıcı içerikler üretiyor, in-house prodüksiyon ekibimiz ile fotoğraf ve video içerikler üretiyoruz. Sosyal Medyada farkındalık ve etkileşim kazandırarak karlılığınızı artırmanıza yardımcı oluyoruz.

Size de sosyal medya, içerik yönetimi ve influencer marketing için destek olabilmemiz için bizimle iletişime geçin.

05

PRODÜKSİYON
reklam ve tanıtım filmi, video ve fotoğraf reklam ve içerik çekimi, animasyon, CGI

Dantatsu prodüksiyon departmanı DanMotion olarak; uluslararası, ulusal ve yerel çok sayıda markaya yapım ve video/fotoğraf prodüksiyon hizmeti sunuyor, yaratıcı reklam ve tanıtım filmi ile sosyal medya video ve fotoğraf içerikleri üretiyoruz.

Sizin de konuşulan bir reklam filmi, sosyal medyada ses getirecek viral video veya size özgü video ve fotoğraf içeriğe ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

06

DİJİTAL MEDYA
Dijital pazarlama, kazanan strateji, SEO/SEM

Doğru ürün ve hizmet, etkili medya planlama ile kazandıran stratejiler bir araya geldiğinde başarı kaçınılmaz olur.

Dantatsu’nun A.T.O.M. gibi stratejileri ile kampanyanız belirlenen hedef kitle ve doğru mecraya optimum bütçeler ile iletilir.

Siz de SEO, Google, Yandex, Instagram, Facebook, Tiktok, Youtube reklam ve pazarlama stratejileri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

07

GELİŞEN TEKNOLOJİLER
GELİŞEN TEKNOLOJİLER, AR ve VR uygulamalar

AR ve VR uygulamalar, AR Billboardlar, interaktif ekranlar, VR etkinlik ve projeler ile inovasyon ve teknolojiyi bir araya getirerek yaratıcı fikirleri ürün ve sistemlere çeviriyor, rakipleriniz farklılaşmanız için yardımcı oluyoruz.

Sizin de bir fikire ve onu destekleyen bir ürüne ihtiyacınız varsa bizimle iletişime geçebilirsiniz.